Přijímačky z matematiky na víceletá gymnázia

Tímto výukovým programem reagujeme na na kritickou potřebu ze strany škol, učitelů, žáků i rodičů na zajištění kvalitního systému digitálního vzdělávání v Matematice, jakožto profilového předmětu.

Výukové digitální materiály Přijímačky na víceletá gymnázia jsou určeny 5. ročníku ZŠ a jsou k dispozici zcela zdarma na platformě Edhance, která nabízí správu i realizaci výuky na jednom místě a je i pohodlným řešením distanční formy výuky. Detailní představení můžete vidět zde.

V čem je výukový program Příprava na přijímačky z matematiky na víceletá gymnázia unikátní?

  • Intuitivní – automatizovaný systém pro samostatné studium žáků i vedení učitelem.
  • Poznání je zprostředkované interaktivní formou s poutavým multimediálním obsahem podporující informatické a kritické myšlení.
  • V každém tematickém bloku je k dispozici ukázkový příklad, ve kterém je formou animací ukázán postup výpočtu. Dále pak mají žáci k dispozici více jak 140 interaktivních cvičení, s automatickým vyhodnocením, které jsou odstupňované dle obtížnosti.
  • Žák se může vracet k látce, ve které je slabý a neustále ji opakovat.
  • Obsahuje kompletní sady trénikových testů, kde je zadání, záznamový arch a klíč k výsledkům. Rozsahem i formou jsou podobné jednotným přijímacím zkouškám. 
  • Jde o multiplatformní řešení, které je plně optimalizované pro jakékoliv zařízení.​

Výukový program Matematika vznikl v kooperaci se špičkovými odborníky z oblasti kreativy, grafiky a SW vývoje a za odborné garance prof. RNDr. Jiřího Cihláře, CSc. – profesor KMA UJEP, který působí jako tvůrce didaktických pomůcek a učebnic oboru Matematika.

Pokud máte zájem o tento výukový materiál zdarma, prosím vyplňte tento formulář, v případě, že jste pedagog/zástupce neziskové organizace nebo tento formulář, v případě, že jste rodič/žák a my se s Vámi spojíme.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb.