Impact EdTech

Jsme součástí inkubačního a akceleračního programu Impact EdTech, který je určen startupům a malým až středním podnikům, za kterým stojí Evropská komise. Jeho cíl je jednoduchý – hledat a podporovat inovativní projekty, které mají potenciál posouvat vzdělávání a využívat při tom technologie, které 21. století nabízí. Platforma Edhance obstála v konkurenci 278 přihlášených projektů ze 38 zemí světa a zařadila se mezi 17 vítězů, kteří se do programu dostali.

Základní informace o programu IMPACT EdTech

Konsorcium IMPACT EdTech je vedené společností European Schoolnet a sdružuje tři partnery s vzájemně se doplňujícími odbornými znalostmi:

  • European Schoolnet (EUN) je síť 34 evropských ministerstev školství, mládeže a tělovýchovy školství se sídlem v Bruselu, jejímž cílem je přinášet inovace ve výuce a vzdělávání do školství.
  • ISDI je globální ekosystém digitální transformace pomáhající podnikatelům, podnikům a institucím v jejich transformaci, aby se staly konkurenceschopnými v oblasti digitalizace.
  • FundingBox Accelerator (FBA) spravuje otevřené výzvy a kaskádové financování. FundingBox je evropským lídrem v oblasti řízení finanční podpory třetím stranám (kaskádové financování) a poskytuje nástroje pro vytváření komunit, aby pomáhal inovátorům setkávat se, komunikovat a spolupracovat při vytváření růstových vazeb.

„This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme within the framework of the IMPACT EdTech Project funded under grant agreement No 871275“.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb.